Profil

Vítejte na stránkách projekční kanceláře

S-PRIME ateliér VESELÝ

Naše kancelář nabízí zpracování kompletní projektové dokumentace od samotné myšlenky pořídit si vlastní dům až po případnou kompletní realizaci Vašeho snu a příjemné předání klíčů od Vašeho nového domova...

Architektonickou tvorbu v našem ateliéru charakterizuje snaha dosáhnout jednoznačného cíle - poskytnout klientům veškeré služby spojené s vytvářením jejich plnohodnotného domova.

Naše činnost nekončí vytvořením architektonického a stavebního projektu, ale pokud si to klient přeje, kompletně zrealizovanou stavbou. Filosofií ateliéru je vytváření trvalých vztahů s klienty založených na důvěře, vzájemném poznání a uspokojení jejich potřeb. Cílem je klient, který nejenže doporučí naši společnost svým přátelům a známým, ale sám se vrací.

Samozřejmostí naší práce je respektování osobních specifik, a proto jsou naše projekty vytvářeny podle Vašich potřeb a představ. Naší úlohou je tyto představy a přání ztvárnit a nabídnout vzájemnou tvořivou spolupráci. Řešíme komplexně požadavky našich klientů.

Realizujeme projektové dokumentace pro novostavby rodinných domů pro ohlášení stavby, vyřizujeme první ohlášení staveb, komunikujeme se stavebními úřady a vyřizujeme vyjádření správců sítí. Vše realizujeme profesionálně a dosažené výsledky se projevují ve spokojenosti našich klientů. Máme rozjednány další projekty a čekáváme další požadavky na naše služby. Spokojený zákazník je naše největší renomé.

Kancelář jsme založili v roce 2010 a celý název je odvozen od počátečních písmen činností, kterými se zabýváme a to " Stavební PRojekce, Inženýring a ManagEment" a dále ateliéru a jména zakladatele Miroslava Veselého, kde tedy vzniklo S-PRIME ateliér VESELÝ.

Jeho součástí je kolektiv spolupracujících odborníků. V oblasti projektové činnosti využíváme zkušenosti získané z praxe při provádění staveb jak rodinných domů, tak i hotelů a sportovních areálů. Současně využíváme k projekční činnosti moderní systémy projektování. Každou zakázku zdarma navíc doplníme o 3D vizualizace pro lepší orientaci a uspořádání domu.

Předmětem činnosti našeho ateliéru je:

- poskytování komplexních služeb v oblasti stavební projekce rodinných domů, dřevostaveb,
- inženýrské služby při vyřizování ohlášení stavby, stavebního povolení a jednání s úřady a dotčenými orgány,
- zpracováváme projekty rodinných domů, bytových domů, komerčních a výrobních objektů,
- specializujeme se na PASIVNÍ a NÍZKOENERGETICKÉ domy a to především DŘEVOSTAVBY,
- realizujeme zakázky od prvních návrhů Vašich představ, které zapracujeme do studie, kde se zohlední koncepční zásady návrhu staveb.

Předáme Vám kompletní projektovou dokumentaci (PD) pro Stavební Povolení (DSP) či dokumentaci k Ohlášení Stavby (DOS) s případným následným dopracováním Dokumentace Provedení Stavby (DPS), kde se především orientujeme na dřevostavby, které jsou zakládané na pilotech, sloupcích a zemních vrutech (KRINNER).

Realizujete stavbu, rekonstrukci nebo jen zateplenou fasádu? Neváhejte a ozvěte se nám, poradíme Vám a zajistíme STAVEBNÍ DOZOR na Vaši stavbu, aby vše proběhlo podle Vašich představ a hlavně bez zbytečných VÍCEPRACÍ.

Chystáte-li se stavět, rekonstruovat či modernizovat, případně hledáte-li jen radu v oblasti stavebnictví, jsme tu právě pro Vás. Můžete nás kontaktovat. Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a sestavíme vhodné řešení právě pro Vás.

V současné době poskytujeme naše služby především v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Pobočka naší kanceláře se nachází ve Skuhrově nad Bělou.

Našim hlavním cílem je poskytnout investorovi seriózní a fundované služby od návrhu až po realizaci stavby a oprostit ho od nedůvěry, nadmíry starostí a zbytečného stresu v procesu přípravy stavby, jejího povolení i vlastní realizace.

Činnost ateliéru je doprovázena důrazem na komplexnost, slušnost, ochotu a loajalitu ke klientovi, flexibilitu a individuální přístup s výsledkem oboustranné spokojenosti.

těšíme se na spolupráci
za celý tým

Miroslav VESELÝ